Zatepľovanie budov, zatepľovanie fasád, izolácie

Garážové brány

Sekcionálne garážové brány s úzkymi horizontálnymi prelismi.

Popularita úzkych prelisov vzniká z  ich jednoduchosti a univerzálneho vzhľadu. Ich forma je často zdôraznené použitím dekorov. Sekcionálne garážové brány s úzkymi horizontálnymi prelismi sú dostupné v dekoroch Zlatý Dub, Mahagón, Orech  a tiež vo všetkých  farbách z palety RAL.


 MISTRAL Clasic
s úzkymi horizontálnymi prelismi od 550 € s DPH. 

mistral_krispol_compacta_brany.jpg


Sekcionálne garážové brány s kazetovými prelismi

Kazety poukazujú na klasický vzhľad brány. Bohatstvo farieb umožňuje použitie brány v každom projekte, ktorá bez problémov bude ladiť s každým prvkom fasády.Sekcionálne garážové brány s kazetovými prelismi sú dostupné v dekoroch Zlatý Dub, Mahagón, Orech a tiež vo všetkých farbách z palety RAL.

MAESTRO Clasic úzkymi horizontálnymi prelismi od 595 € s DPH.

maestro_krispol_compacta_brany.jpg 

Sekcionálne garážové brány so širokými horizontálnymi prelismi.

Horizontálne prelisy široké dávajú bráne moderný vzhľad.  Dom získava na estetike a udržiavanie brány v čistote je jednoduché . Sekcionálne garážové brány so širokými horizontálnymi prelismi sú dostupné vo všetkých farbách palety RAL.

PASAT Clasic so širokými horizontálnymi prelismi od 595 € s DPH.


  pasat_krispol_compacta_brany.jpg


Sekcionálne garážové brány bez prelisov.

Brány bez prelisov sú vhodné pre zástancov jednoduchosti a dokonale sa hodia k fasádam budov bez ohrozenia ich dizajnu. Ich jedinečnosť sa skladá z bohatej ponuky dekorov palety RENOLIT, ktorá dovoľuje vybrať výzor brány podľa existujúcich dverí, okien a roliet. Brány bez prelisov sú dostupné v niekoľkých dekoroch palety RENOLIT a tiež vo všetkých farbách palety RAL. Dodatočnou výhodou je možnosť vyzdobenia brány dekoračnými prvkami z nerezovej ocele.

SAMUM ZONDA A SIROCCO bez prelisov od 620 € s DPH.

samum_krispol_compacta_brany.jpg

 

Garazove_brany.JPG